Kejvina ofendon rëndë Luizin për çka shkaktoi reagimin e publikut: “Unë e kam në jetë babanë akoma…”

1 minute, 15 seconds Read

Nata e mbrëmshme (e shtunë) në Big Brother VIP Albania është përcjellur me debate të shumta nga ana e banorëve.

Ai më i sulmuari ishte këngëtari, Luiz Ejlli, i cili ndonëse ka fituar simpatinë e publikut, në shtëpinë e BBVa të gjithë banorët i janë kthyer kundër.

Një debat i fortë ka ndodhur mes tij dhe modeles Kejvina Kthella, e cila nuk nuk i ka kursyer ofendimet e rënda ndaj Luizit.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Megjithatë, një fjalë që u tha nga modelja ka shkaktuar një reagim të madh nga ana e publikut.

Kejvina në debat e sipër iu drejtua Luizit duke i thënë “Unë e kam babanë akoma në jetë”.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Nga shumë kjo po konsiderohet si një fjale i rëndë dhe e pavend nisur nga fakti që Luizi vite më parë ka humbur babanë.

Kujtojmë që Luizi kishte zbuluar për banorët se babai i tij kishte ndërruar jetë rreth dy vite më parë.

Turp❌❌❌#luizejlli #fypシ #bigbrothervipalbania #goviral #albania #bbv2 #luizkiara #kiaratito #bigbrothervipkosova #bbvipalbania #kiaratito #luizkiara #bbvipalbania ♬ Get You The Moon – Kina

Teksa Kejvina tha këtë fjali, Luizi nuk bëri asnjë veprim duke zgjedhur të mos i kundërvihej më shumë.

Ndryshe, kujtojmë që mbrëmë Luizi ishte i shpëtuari i parë nga banorët e nominuar, gjë që ngjalli diskutime të shumta në shtëpinë e famshme./Telegrafi

Publikime te ngjashme