Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, vazhdon të jetë ndër personazhet më me trend në estradën shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Përmes një postimi të fundit në rrjetin social Instagram, si përherë ajo ka marrë vëmendjen e 620 ndjekësve të saj.

E veshur me bikini të zeza, bukuroshja bionde në rend të parë ka vënë të pasmet dhe këmbët e formësuara.

Në një fotografi tjetër, ajo është shfaqur e shtrirë në rërë, kurse për aksesorë ka vendosur një kapele bardh e zi.

Kejvina është ndër modelet e cila komentohet në masë të madhe për shkak të linjave trupore dhe bukurisë së saj.

Gjatë pandemisë coronavirus, ajo ka qenë duke u izoluar në Los Angeles, ku tashmë po vazhdon me pushime. /Telegrafi/