fbpx

Kejvina Kthella pozon me armë në dorë: A nuk të kanë treguar se jam brutale

HomeMagazina

Kejvina Kthella pozon me armë në dorë: A nuk të kanë treguar se jam brutale

Kejvina Kthella është njëra nga personazhet e estradës shqiptare që ka influencë tek fansat e saj.

Kjo vjen pasi postimet rreth jetës së saj luksoze dhe përditshmërisë inspirojnë ata, duke ndjekur shpeshherë hapat e njëjtë.

Sidoqoftë, bukuroshja bionde nuk lë anash as edhe imazhet provokuese, të cilat komentohen në masë të madhe.

https://www.instagram.com/p/CEMHALFpcdY/?utm_source=ig_web_copy_link

Kësaj radhe ajo ka vendosur që të shfaqet në mënyrë më të ndryshme, ndërsa është parë e veshur me të zeza dhe një maskë në kokë.

“A nuk të kanë treguar se jam brutale”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë ku shihet me armë.

https://www.instagram.com/p/CEHBfMYpfQb/?utm_source=ig_web_copy_link

Në disa imazhe të tjera në po të njëjtin postim, ajo nuk ka lënë pa theksuar edhe gjoksin e saj të formësuar.

Ndërsa pozat e saj po marrin pëlqime të mëdha, Kejvina së shpejti pritet të shihet në klipin e këngës së Kidës “Edhe Sa”. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/CD4gBOEJn7y/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x