Keisi konfirmon se kishte lidhje dashurie me Lorencin: Është histori e mbyllur tani

0 minutes, 28 seconds Read

Hyrja e Lorencit u komentua shumë, pasi në media u raportua se ai ishte ish i dashuri i Keisit.

Lidhur me këtë po diskutohet sonte në “BBVA”, shkruan lajmi.net.

Ishte Lorenci ai i cili e kishte zbuluar.

Keisi e komentoi këtë teksa u shpreh e habitur se nuk e kishte ditur se Lorenci e kishte zbuluar.

Ajo tha se lidhja e tyre ishte diçka e shkurtër dhe e përfunduar.

Gjithashtu Lorenci komentoi nëse është ai i cili ka ndikuar tek ndarja e Keisit dhe Kristit./Lajmi.net

Publikime te ngjashme