Kamera gënjen, modelja e Instagramit tregon si duket në të vërtetë

HomeMagazina

Kamera gënjen, modelja e Instagramit tregon si duket në të vërtetë

Kur vjen puna te rrjetet sociale, dihet se influencueset dhe modelet përdorin shumë taktika si drita, këndi apo aplikacionet edituese për të kapur foton perfekte.

Por pavarësisht kësaj, shumë ndjekës të tyre i besojnë iluzionet e krijuara.

Një blogere e famshme në Instagram vendosi të zhdukte hijen e misterit që ndjek fotot e modeleve dhe ka treguar sa ndryshe duket trupi i saj në kënde të ndryshme.

Danae Mercer u komentua shumë pozitivisht për këtë që bëri, në një përpjekje për tu treguar të gjithëve të vërtetën e Instagramit.

Loading...