fbpx

“Ja përse duhet”, Enca në kërkim të një partneri, por ka vetëm një kusht (FOTO)

HomeMagazina

“Ja përse duhet”, Enca në kërkim të një partneri, por ka vetëm një kusht (FOTO)

Enca në postimet e fundit në Instastory, Enca ka lënë të kuptohet se është beqare dhe po kërkon të dashur. Kushti i vetëm që ka këngëtarja është që i dashuri i saj të dijë të bëjë foto të bukura.

Këngëtarja teksa po shijon pushimet e ka filmuar një çift ku partneri është futur në pishinë për t’i bërë foto të dashurës, e cila ka hipur mbi një komardare flamingo ngjyrë rozë.

“Ja përse duhet një i dashur”, shkruan Enca krahas videos dhe më pas pyet fansat se kush do të bëhet i dashuri i saj sa për një seancë fotosh.

COMMENTS