fbpx

Ja çfarë kërkuan më shumë kosovarët në YouTube gjatë vitit 2021

HomeKuriozitete

Ja çfarë kërkuan më shumë kosovarët në YouTube gjatë vitit 2021

Është mësuar se çfarë kanë kërkuar më shumë kosovarët në faqen e njohur ‘YouTube’.

Eksperti i statistikave të rrjeteve sociale, Valon Kerolli ka publikuar top 10 gjërat më të kërkuara nga kosovarët në YouTube gjatë vitit.

Përputhen prin si më e kërkuara në YouTube, duke lënë prapa qka ka shpija dhe big brother në pozitat 2 dhe 3.

Më pas vijnë: me fal, big brother albania, don xhoni, big brother vip, muzik, big brother vip albania dhe hitet.

Ndërsa shqiptarët e Shqipërisë kanë kërkuar më së shumti: përputhen që ka lënë prapa ig brother, portokalli, big brother albania, noizy, big brother vip, don xhoni, muzike, klanifornia dhe big brother vip albania./Lajmi.net

COMMENTS

x