“Ishte duke luajtur futboll” – Dalin detaje të reja për vdekjen e mjekut nga Gjilani

0 minutes, 21 seconds Read

Gjilani është tronditur nga vdekja e hershme e mjekut 34 vjeçar, Rasim Sefiu.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se Sefiu humbi ndjenjat në fushë gjersa po luante futboll me kolegë të tij, dhe nuk arriti të mbijetoj sulmin e pësuar.

Dita e djeshme nuk ishte e lehtë emocionalisht për doktorin nga Gjilani ngase kujtonte pikërisht dje 3 vjetorin e vdekjes së babait të tij, ish-doktorit Rexhep Sefiu.

Publikime te ngjashme