fbpx
HomeLajmeKosovë

Infermieri kosovar jep shpresë: Po shihet drita në tunel, çdo fillim e ka edhe një fund

Infermieri Fitim Havolli ka publikuar disa foto nga puna në Klinikën Infektive, teksa ka dhënë shpresë për përfundimin e pandemisë.

Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ai ka thënë se po vazhdohet me punë pavarësisht lodhjes.

“Në vend të ankesave pune përgjegjësi dhe ide për zgjidhje dhe ndihmë njëri tjetrit!”, ka shkruar Havolli.

Postimi i plotë:

Çdo fillim e ka edhe një fund! Drita po shihet në fund tunellit! Ne duhet të vazhdojmë fuqishëm me punë dhe angazhim,kemi përjetu lodhje,ngarkesa e sfida por ne duhe mësohemi të përballemi edhe me keto vështërsi por asnjëher të mos dorzohemi! Në vend të ankesave pune përgjegjësi dhe ide për zgjidhje dhe ndihmë njëri tjetrit!

COMMENTS

x