Kategoria: SexLove

Burrat që tradhtojnë nuk janë inteligjentë

Sa e sa herë, duke folur me mikeshat tuaja, keni biseduar për tradhtinë, terrori absolut i çdo çifti, madje edhe më të fortët? Sa herë të tjerë, përpara një...

Flinte me 6 burra në ditë, 30-vjeçarja nëna e një vajze rrëfen se ka shkuar me 400 meshkuj

30-vjeçarja nga Britania e Madhe ka rrëfyer se është një manjake pas seksit, pasi shkonte më 6 burra brenda një dite. Sot Laure Woodruff, është nëna e një...

Shihni ëndrra duke bërë seks? Ja ç’kuptim kanë

Ëndrrat janë diçka qesharake, ndonjëherë i kujtojmë ato në mënyrë të qartë dhe disa të tjera i harrojmë menjëherë. Kur bëhet fjalë për ëndrrat e...

Ish-agjenti i FBI: Si ta zbuloni se partneri juaj është duke iu tradhtuar

Nëse për ndonjë person, qoftë edhe kur është fjala për partnerin tuaj, mikun apo anëtarin e familjes, dyshoni që po ju gënjen, mund ta zgjidhni shumë lehtë...

Shihni ëndrra duke bërë seks? Ja ç’kuptim kanë

Ëndrrat janë diçka qesharake, ndonjëherë i kujtojmë ato në mënyrë të qartë dhe disa të tjera i harrojmë menjëherë. Kur bëhet fjalë për ëndrrat e...

Probleme me ereksionin? Merreni këtë vitaminë patjetër

Kjo vitaminë përmirëson performancën tuaj të penisit dhe qëndrueshmërinë seksuale. Jo të qenit në gjendje për të përjetuar ereksion është një problem i...

Faktori që përmirëson ndjeshëm jetën seksuale

Studimi u përqëndrua në 244 gra të moshave nga 18 deri në 30 vjeç. Është mirë që të keni një partner që ju mbush me komplimente të sinqerta. Por kur...

Mashkulli tregon pozicionet seksuale që i ndihmuan atij të zgjasë shumë në shtrat

Ejakulimi i hershëm prekë miliona meshkuj përreth globit. Por, më poshtë mund të gjeni pozicionet që u ndihmojnë meshkujve të zgjasin më shumë. Ejakulimi i...

Sa më shumë aq më mirë, këto janë sëmundjet që mund të shëroni nëpërmjet seksit

Përshtypja e parë kur është fjala për seksin për shumicën prej nesh është kënaqësia. Mirëpo, sipas ekspertëve të shëndetit ai ndikon gjithashtu edhe tek...

6 gjëra që të gjithë meshkujt duan në shtrat, por nuk kanë guxim t’ua kërkojnë partnereve

Në qoftë se doni që lidhja juaj të funksionojë, përveç komunikimit, duhet t’i kushtoni rëndësi edhe marrëdhënieve intime. Megjithatë shumë çifte e...