Kategoria: Magazina

Gugu: Noizy nuk ma ngre, si artist është i mirë, por nuk futet në shijet e mia

Emri i saj është Merita Haxhia, ndonëse të gjithë e njohim me emrin e artit Gugu. Këngëtarja arriti të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve, pas deklaratave të...

Angelina Jolie po vdes, por ka edhe nga ata që po gëzohen për këtë

Në disa media serbe me rastin e gjendjes së aktores së njohur botërore Angelina Jolie, ka pasur shumë komente negative, ku disa prej tyre ishin “e ka merituar,...

Kjo është arsyeja pse Eurovisioni nuk e lejon flamurin e Kosovës

Organizatorët e Eurovisionit kanë konfirmuar për Radion Evropa e Lirë se ndalesa për përdorimin e flamurit të Kosovës gjatë netëve finale të Eurosongut, nuk...

Mesazhi që po përlot rrjetin, gruaja e zbulon disa javë pas vdekjes së burrit (Foto)

Mesazhi i dashurisë që një burrë i kishte shkruar gruas së vet para se të vdiste ka prekur zemrat e mijëra përdoruesve të rrjeteve sociale. Gruaja me emrin...

Albumet e Prince rikthehen në toplistat

Albumi “The Best of” gjendet po ashtu tani një nga albumet më të dëgjuara në Angli, njëjtë si “Purple Rain”. Këngët e tij janë kthyer në toplistën...

Ermali flet për bashkëpunimet me Ledrin dhe Lumin, paralajmëron këngën e re (Video)

Ermal Fejzullahu ka thënë se bashkëpunimet me Ledri Vulën dhe Lumi B janë fantastike. Këngëtari, i cili është i njohur për bashkëpunimet e shumta, realizoi me...

Zanfina Ismaili e braktis përkohësisht muzikën?!

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk paraqitet në publik, refuzon intervistat e kështu me radhë. Kjo po ndodh për faktin se Zani dëshiron që për një kohë të marrë...

Colorful and creative ideas with candy

Mauris mattis auctor cursus. Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem. Donec vehicula luctus nunc in laoreet. Aliquam erat volutpat. Suspendisse...

Check your messages everywhere with your smartphone

Mauris mattis auctor cursus. Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem. Donec vehicula luctus nunc in laoreet. Aliquam erat volutpat. Suspendisse...

Awesome photography shooting on flowers

Mauris mattis auctor cursus. Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem. Donec vehicula luctus nunc in laoreet. Aliquam erat volutpat. Suspendisse...