Kategoria: Magazina

Politikanët dhe këngëtarët të cilët do të agjërojn Ramazanin

Të agjërosh do të thotë të mos konsumosh ushqim, ujë dhe as marrëdhënieve seksuale prej lindjes deri në perëndimin e diellit. Këto janë rregullat kryesore...

Nuk do ta besoni si e festoi 1 Qershorin Bleona Qereti (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka menduar ta festojë ndryshe këtë 1 Qershor. Ajo ka dhuruar gjak për fëmijët talasemikë duke bërë kështu një thirrje për më...

Pritje madheshtore Inva Mulës në Beograd (Video)

Inva Mula dhe respekti më i madh në Beograd. Duket si sinkronizim shtetëror pritja e saj. Mediat tregojnë një respekt dhe frika më nuk ekziston. Për të treguar...

Veshjet më të mira në festivalin e Kanës 2016

Çdo vit, festivali i filmit në Kanë, tërheq vëmendje të jashtëzakonshme, për mënyrën e paraqitjes së fytyrave publike në tapetin e kuq. Aktoret, modelet dhe...

Këngëtaret shqiptare që nuk e kanë ndërmend të plaken kurrë! (Foto)

Të gjithë  diskutojnë për format dhe gjithashtu për faktin se ato nuk e kanë ndërmend të plaken. Për këngëtaret e mirënjohura shqiptare si Arbërie...

Fustani ngjyrë ari ia zbulon këmbët (Foto)

Ajo dukej e pa të meta në tapetin e kuq në Kanë. Dhe Izabel Goulart nuk gaboj as në shfaqjen e fundit të The Last Face të premten mbrëma. Modelja 31 vjeqare...

Angelina Jolie, ja çfarë thotë për fenë islame

Angelina Jolie, një ndër aktorët më të njohura dhe më të bukura në botë, një simbol hollivudian i dekadave të fundit, duket se e ka gjetur rrugën e shpirtit...

“Zogu” i tapetit të kuq e ka ndezur keq rrjetin! (Foto)

Ajo është një nga bukuritë e reja më tronditëse të botës së modës dhe të kronikave rozë. Kështu që Bella Hadid u sigurua që prania e saj të mos kalonte...

Zonja e Parë më seksi në botë: 42 vjet më e re se i shoqi…

Atë e quajnë Carla Bruni e Brazilit dhe shpesh është në qendër të mediave për shkak të teprimeve. Thonë se kur Marcela Temer e do diçka, ajo e merr atë....

Shqipëria 12 pikë Australisë, këngëtarja bën shqiponjën për të falënderuar (Foto)

Këto janë pikët që Shqipëria i ka dhënë shteteve tjera. Votat nga juria në Eurovision janë prezantuar në mënyrën tashmë të njohur të festivalit....