Kategoria: Magazina

Edita Tahiri tregon se si e refuzoi aktorin më të njohur amerikan, Richard Geren

Ish-ministrja e Jashtme të Kosovës, Edita Tahiri, ka treguar se si ka refuzuar njërin prej aktorëve më të njohur amerikan, Richard Gere, transmeton Gazeta Metro....

Enca bën këtë ndryshim në pamjen e saj (Foto)

Enca Haxhia është një nga personazhet më të përfolura shqiptare. Ndryshimet në pamjen e saj janë pothuajse gjithnjë të mirëpritura nga publiku dhe fansat e...

Ndjekësi e bën për ‘pesë pare’ Ilda Bejlerin, shihni si ia kthen prezantuesja

Ilda Bejleri, cilësohet si njëra nga prezantueset më seksi të sportit. Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale e cila publikon fotografi të...

Këngëtarja me famë botërore e thotë publikisht se është shqiptare

Talentet shqiptre në muzikë në mbarë botën janë duke u shtuar. Pas Rita Orës, Bebe Rexhës, Dua Lipës, Era Istrefit, një tjetër zë po lakohet në median...

Tayna me belin ‘qaq të hollë, dy kollana me i qit’

Tayna mahnit edhe me pozën më të fundit. Tayna përveç me projekte ajo komentohet vazhdimisht edhe për linjat e saj atraktive. Reperja e njohur, së fundi ka...

Këngëtarja e njohur ekspozon linjat nga ballkoni i hotelit (FOTO)

Këngëtarja e njohur ka provokuar nga ballkoni i hotelit. Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Ciara, ka ardhur me disa imazhe joshëse nga...

Nisin Karnavalet e Rios, manifestimi më i madh me vallëzime dhe ngjyra

Karnavalet e Rio de Zhaneiros, një prej festivaleve më të mëdha të botës, u çelën zyrtarisht në momentin kur i ashtëquajturi “Mbreti Momo”, apo Mbreti i...

Demi Rose dhe shoqëruesja e saj ‘ndezin’ rrjetet sociale me këtë foto provokuese

Demi Rose po kalon pushimet në Tajlandë. Në mediat e huaja po qarkullojnë disa foto të Demi Rose me një mike të saj dhe një detaj ka ngjallur shumë reagime....

Nervozohet keq Mihrije Braha: O njerëz te poshtër, mos na shtini se na dimë edhe ndryshe, e lajm Kosovën krejt

Mihrije Braha gruaja e këngëtarit te njohur Naim Abazit ka deklaruar pas etiketimeve te ndryshme nga mediat dhe qytetaret e Kosovës kur bashkëshorti Abazi vën në...

Shqiptarët i bëjnë një video të veçantë aktorit, që i paraqiti ata si kriminelë (Video)

Shqipëria në filim “Taken”, ku luan aktori i madh Liam Neeson, paraqitet si një vend me kriminelë e gangster, përceptim ky i gabuar. Në një video të...