Kategoria: Lifestyle

Burrat që tradhtojnë nuk janë inteligjentë

Sa e sa herë, duke folur me mikeshat tuaja, keni biseduar për tradhtinë, terrori absolut i çdo çifti, madje edhe më të fortët? Sa herë të tjerë, përpara një...

Zbuloni 5 elementët që ndikojnë pozitivisht në shëndetin e lëkurës tuaj

Produktet natyrale të bukurisë kanë gjithnjë efekt mjaft pozitiv në lëkurë. Por sipas faqes “Healthy-life” disa produkte natyrale garantojnë një lëkurë...

Flinte me 6 burra në ditë, 30-vjeçarja nëna e një vajze rrëfen se ka shkuar me 400 meshkuj

30-vjeçarja nga Britania e Madhe ka rrëfyer se është një manjake pas seksit, pasi shkonte më 6 burra brenda një dite. Sot Laure Woodruff, është nëna e një...

Shkencëtaret festojnë, vaksina kundër diabetit u testua me suksesë!

Diagnoza e njerëzve me diabet në të gjithë botën rritet çdo ditë e më shumë, ndaj autoritetet shëndetësore janë shumë të shqetësuara për këto shifra...

Mbi 72 milionë klikime: Ushtrimet e muskujve të barkut për tetë minuta (Video)

Muskujt e barkut janë ëndërr e çdo mashkulli, duan ta pranojnë këtë apo jo Ushtrimet për muskujt e barkut janë ndër ato ushtrime të cilat vazhdimisht bëhen,...

Shenjat që paralajmërojnë kancerin, mos i injoroni kurrë

Sa herë dëgjoni fjalën kancer, nuk mund të mohoni që ju përshkon një ndjenjë frike dhe ankthi. Është shumë normale të përjetoni një gjë të tillë pasi...

Shihni ëndrra duke bërë seks? Ja ç’kuptim kanë

Ëndrrat janë diçka qesharake, ndonjëherë i kujtojmë ato në mënyrë të qartë dhe disa të tjera i harrojmë menjëherë. Kur bëhet fjalë për ëndrrat e...

Ish-agjenti i FBI: Si ta zbuloni se partneri juaj është duke iu tradhtuar

Nëse për ndonjë person, qoftë edhe kur është fjala për partnerin tuaj, mikun apo anëtarin e familjes, dyshoni që po ju gënjen, mund ta zgjidhni shumë lehtë...

Shihni ëndrra duke bërë seks? Ja ç’kuptim kanë

Ëndrrat janë diçka qesharake, ndonjëherë i kujtojmë ato në mënyrë të qartë dhe disa të tjera i harrojmë menjëherë. Kur bëhet fjalë për ëndrrat e...

Probleme me ereksionin? Merreni këtë vitaminë patjetër

Kjo vitaminë përmirëson performancën tuaj të penisit dhe qëndrueshmërinë seksuale. Jo të qenit në gjendje për të përjetuar ereksion është një problem i...