Kategoria: Fun

Propozim më simpatik martese nuk keni parë ndonjëherë

Vajza poston një foto në Internet, por bëhet gazi i botës pasi harron të…

Vajzat janë më të fiksuara pas fotove edhe pse kohët e fundit edhe djemtë nuk ngelin pas. Por, shpesh nga dëshira e madhe për të mbaruar punë shpejt dhe për ta...

Tifozi më i ëmbël në botë

Kjo është kaq e pastër. Tifozëria shkon me traditë. Ajo përcillet brez pas brezi dhe arrin të shndërrohet në traditë familjare. Kështu është edhe historia e...

Vajza nxjerr virgjërinë në shitje! Do të vini duart në kokë nga ofertat e çmendura që i bëjnë shqiptarët (Foto)

Emisioni “BOOM” ka investiguar mbi një temë shumë delikate. Fillimisht u ngrit pyetja nëse një vajze e re nxjerr në shitje virgjërine a do të ketë djem të...

Një aleancë shumë e çuditshme e kafshëve

Pas një stuhie shumë të madhe në veriperëndim të Australisë, Paul Mock ka dal jashtë ku ka parë një aleancë shumë të çuditshme të kafshëve. “Liqeni...

Punëtori kosovar e thirr ezanin në 40 metra lartësi duke i pastruar xhamat (Video)

Ata punojnë çdo ditë në lartësi të mëdha. Puna e tyre është pastrimi i dritareve të objekteve shumëkateshe. Të mbajtur vetëm nga litarët, pastruesit e...

“Beteja” treminutëshe për jetë a vdekje, gjarpri gëlltit bretkosën

Një video amatore e publikuar në internet shfaq momentin kur një bretkosë humb betejën treminutëshe kundër gjarprit, që në fund e gëlltit të tërën. Videoja...

Reagimi epik i plakut kroat, kur ia përmendin Serbinë (Video)

Një familje kroate që jeton në ShBA, ishin pajisur me Amazon Echo që funksionon në atë mënyrë që çfarëdo pyetje që i bëni, aplikacioni i quajtur Alexa ju...

Personi sulmon një ndër gjarprinjtë më të mëdhenj në botë, ja ç’ndodh më pas

Një person mori një vendim të rrezikshëm, duke sulmuar një gjarpër gati 10 metra të gjatë. Pamjet janë kapur në një video të mundësuar nga vetë sulmuesi...

Miu hyn në bankomat dhe i ha rreth 20,000 euro

Ndodh shumë shpesh të dëgjojmë ndodhi interesante, por si kjo nuk besojmë se keni dëgjuar deri më tani. Kjo është ngjarja e pazakonshme e një miu në bankomat,...