Ushtarët danezë të KFOR-it në përkrahje të klubit në Prishtinë, paguajnë bileta!

Ushtarët danez të KFOR-it kanë zbarkuar në stadiumin “Fadil Vokrri” për të shikuar ndeshjen mes Kosovës dhe Danimarkës.

Ata me vete kishin marrë një flamur të Danimarkës për të përkrahur kombëtaren e tyre. Momentin kur ata arritën në stadium morën gjithë vëmendjen e tifozëve.

Ushtarët hynë sikurse të gjithë tifozët, përmes biletave dhe duke kaluar kontrollat e sigurisë./Indeksonline

Loading...