VIDEO/ Migjen Basha e bën për “spital” serbin, ndëshkohet me të kuq

Migjen Basha u largua nga ndeshja vetëm pas 11 minutave në derbin e Greqisë në mes të Aris dhe Panionios.

Mesfushori shqiptar bëri një ndërhyrje të rrezikshme me taka në futbollistin serb, Maksimovic.

Basha u ndëshkua me të kuq, derisa serbi u detyrua të largohet me urgjencë nga ndeshja.

Rezultati në fund të ndeshjes ishte 1-1.

Loading...