Rikthehet pas një kohe të gjatë, VIP-at në përkrahje të Elvana Gjatës

Është rikthyer pranë miqve dhe fansave të saj pas një kohe të gjatë

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata është rikthyer pas një kohe të gjatë dhe duket se të gjithë e kishin ndier mungesën e saj, shkruan lajmi.net.

Pas vështirëve që kaloi, artistja Gjata u shpreh se është detyruar të lajmërohet për të gjithë njerëzit që u interesuan për shëndetin e saj.

“Nuk e kam aspak te lehte kete moment, por e kuptoj qe me duhet ti them dy fjale, pasi u detyrohem shume te gjithe atyre qe cdo dite me kane shkruar duke me pyetur per shendetin, e duke me ofruar mbeshtetjen e tyre… kolege, miq, te aferm, dhe sigurisht ata qe kurre nuk me kane braktisur e kurre nuk kane reshtur me dashurine e tyre ndaj meje dhe muzikes time, fansat e mi.Po… kam kaluar nje periudhe shume te veshtire… fizikisht dhe moralisht… e derrmuar dhe e vrare nga fjale, fjale,fjale… edhe me shume se sa une ne kete moment mund te shpreh me fjale… Kurre ne jeten time si kam dashur keq askujt…ajo qe kam dashur gjithmone eshte te shoh vec lumturi, kudo ku kemi qene bashke, ne cdo koncert e cdo video qe ju keni publikuar me kenget e mia.Nuk e kam aspak te lehte, por ju kam ju… e do vazhdoj te bej ate per te cilen me keni dhuruar kaq shume dashuri ne me shume se 10 vjet e pa te cilen nuk di a mund te jetoj……….”, janë fjalët e saj.

Megjithatë, shumë nga personazhet e famshme publike komentuan në imazhin e Elvanës, teksa po e prisnin me padurim rikthimin e saj.

Më poshtë mund t’i shikoni të gjitha./Lajmi.net

Loading...