Modelja e njohur heq ‘botox-in’, thotë se ndjehet e lirë

Për vite me radhë ka përdorur të gjitha llojet e procedurave artificiale për të dukur sa më bukur dhe në formë.

Por, pasi kishte zhveshur implantet e gjirit, hoqi mbushësit, hodhi botoxin dhe hoqi zgjatjet, Yolanda Hadid po rizbulon diçka të rëndësishme ‘lirinë’ e trupit, shkruan dailymail transmeton lajmi.net.

55-vjeçarja ndau një foto të veten duke kërcyer në ajër në plazh të mërkurën, teksa shfaqi trupin natyral në një palë bikini.

“Këtë liri nuk e kam ndjerë kurrë më parë”, ka shkruar ajo.

Duke punuar si një rrobalarëse profesionale gjatë kohës kur ishte e re Yolanda e ka ruajtur pamjen dhe figurën e saj trupore.

Por, pa dyshim se ky ishte një ndryshim freskues për modelen e lindur në Holandë e cila hodhi poshtë të gjitha trajtimet dhe dhimbjet që ia shkaktoi vetes me ndërhyrje kirurgjike./Lajmi.net

Loading...