Reperi Fero shfaqet përkrah të dashurës seksi (Foto)

Fero dhe Arbenita Ismajli janë bërë një nga çiftet më të përfolura e më të pëlqyera shqiptare.

Meqë u përfol për një ndarje të mundshme dyshja së fundmi e dëshmuan forcimin e lidhjes së tyre.

Është vetë reperi nga Gjilani, Fero i cili ka hedhur një imazh në llogarinë e tij personale, Instagram gjersa pozon përkrah të dashurës, Arbenita Ismajlit, e ka vënë krahas fotos.

Arbenita komentohet edhe për linjat seksi e cila konsiderohet të jetë njëra nga modelet më të kërkuara në Angli.

E nga ana tjetër, Fero me 14 shkurt do ta publikojë projektin e ri të titulluar “Nato”./Ballkani.info

View this post on Instagram

💑

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Loading...