fbpx

Ilir Shaqiri rrëzohet gjatë tobsbr në vallëzim në Big Brodher VIP! (Video)

HomeMagazina

Ilir Shaqiri rrëzohet gjatë tobsbr në vallëzim në Big Brodher VIP! (Video)

Balerini shqiptar, Ilir Shaqiri së bashku me moderatoren kosovare, Egzona Rafuna dhe me balerinin, Dritan Brama kanë bërë përgatitjet për provën javore.

Gjatë kërcimit në oborr, Ilirit në një moment i ka rrëshqitur këmba dhe kështu u rrezua në dysheme, teksa menjëherë e ndihmuan Egzona dhe Tani, por që nuk kishte diçka serioze.

Kujtojmë që Iliri është njëri ndër banorët më të komentuar në rrjete sociale pas debateve të shpeshta me aktorin, Donald Veshaj dhe me banorët e tjerë.

COMMENTS

x