I kapi hajnat duke vjedhur në veturë, boksieri i rrah brutalisht

0 minutes, 37 seconds Read

Në rrjetet sociale është shfaqur një video e një konfrontimi brutal në një parking në Angli.

Hajdutët përpiqen të fitojnë para në çdo mënyrë të mundshme dhe objektivi i tyre i shpeshtë janë makinat në parkingje të largëta.

Dy hajdutë janë kapur në flagrancë duke thyer një makinë. Ata ishin të pafat, sepse pronari i makinës ishte një boksier amator.

Gjegjësisht, teksa po tentonin të kapnin CD player-in, u shfaq pronari me shokun e tij. Ata kanë nxjerrë hajdutët nga makina dhe i kanë rrahur brutalisht.

Boksieri e ka goditur hajdutin me grushte dhe më pas ka përdorur CD player-in e nxjerrë dhe e ka rrahur me të gjitha forcat në kokë.

Publikime te ngjashme