fbpx

‘I kanë pre hundën, faqen dhe një plumb në këmbë’! E rrahën live në TikTok, flet i afërmi i Luigj Markut

HomeKuriozitete

‘I kanë pre hundën, faqen dhe një plumb në këmbë’! E rrahën live në TikTok, flet i afërmi i Luigj Markut

Luigj Marku, personazhi ekstremist fetar i rrjeteve sociale, u rrah para pak ditësh live në një park të Dublinit teksa po filmonte një video live në TikTok.

Imazhi i personit që e rrahu u pasqyrua në xhamin e syzeve të tij. Teksa fotoja e Gashit u bë virale në rrjetet sociale, ai mohoi ngjarjen.

Të afërm të Luigj Markut kanë reaguar në rrjetet sociale mbi dhunën që ushtruan ndaj tij duke thënë se i kanë prerë hundën.

“Tash ç’a u bo? E kapën e neutralizun, e gjuajtën në makinë e çunë në hije të një peme. E majtën keq, i kanë pre hunën. I kanë ra keq këtu e kanë pre në faqe, i kanë fut i plumb në kofshë. Se ky ka qenë sakat…”,-ka deklaruar miku i vëllait të Markut në një video në TikTok.

x