fbpx

Humbja e 4 radhazi e perfaqesueses Kosovare, çka po ndodh me ekipin e Challandes!?

HomeSportSporti vendor

Humbja e 4 radhazi e perfaqesueses Kosovare, çka po ndodh me ekipin e Challandes!?

Kosova dhe Greqia u përballën në “Fadil Vokrri”-in e zbrazët për shkak të pandemisë.

Grekët fituan me rezultat minimal 1-2, gola që i fituan nga disa gabime të tmerrshme në mbrojtjen e perfaqesueses sonë.

Edhe mosbesimi ndaj Bernard Berishës në superformë i trajnerit Bernard Challandes dhe aktivizimi i Atdhe Nuhiut “statik” e portierit veteran Ujkani, ndikuan në këtë epilog./Ballkani.info

COMMENTS

x