Hoxhë Shefqet Krasniqi pozon në veturën super – luksoze McLaren, befason xhematin

0 minutes, 19 seconds Read

Hoxha i njohur, Shefqet Krasniqi ka befasuar me fotografitë e reja në rrjetet sociale.

Si asnjëherë më parë, Krasniqi ka pozuar në veturën e markës luksoze McLauren.

Biznesmeni i njohur e pronari i kompanisë “Meka”, Burim Piraj, ka publikuar disa foto krah hoxhës Krasniqi dhe ka pyetur se “a është hallall hoxha Dr. Shefqet Krasniqi me bo gara me McLaren?”.

Publikime te ngjashme