fbpx

Hoxhë Fatmir Latifaj pajton çiftin bashkëshortor që ishin të ndarë prej 17 vjetësh

HomeKosovë

Hoxhë Fatmir Latifaj pajton çiftin bashkëshortor që ishin të ndarë prej 17 vjetësh

Hoxha i njohur, Fatmir Latifaj ka arritur që t’i bashkojë sërish një çift bashkëshortor që kanë qenë të ndarë prej 17 vjetësh.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Latifaj me anë të një postimi në Facebook.

Ky është postimi i plotë:

Pajtimi i radhës!

Sot me ndihmen e Allahut me 10 Muharrem 1442h.

Me datën 29.08.’20 në ditën e fitores së Musaut alejhisselam kundrejt Firaonit simboli i zullumit dhe tiranisë arrita t’i pajtoj&bashkoj çiftin bashkëshortorë pas 17 vitesh ndarje… Vërtet emocionet dhe lotët n’a vërshuan kur fëmijët i përqafuan prindërit e ndarë padrejtësishtë… Allah Allah

Allahu i shkatërroftë sehirbazët dhe magjistarët e edhe argatët e tyre amin!

Me respekt mulla Fatmiri!

Allahu m’a pranoft! Amiiiin.

COMMENTS

x