fbpx
HomeLajmeBota

Hotele dhe makina të shkatërruara plotësisht, pamje horror nga shpërthimi në Bejrut (VIDEO)

Janë pamje tronditëse ato që vijnë nga kryeqyteti I Libanit, Bejrut, i cili këtë pasdite u godit nga dy shpërthime të fuqishmme, që kanë shkatërruar gjithçka.

Siç shikohet edhe nga pamjet, shpërthimi ka qenë aq I fuqishëm sa ka shkatërruar të gjitha hotelet në zonë si edhe automjetet që kanë qenë në lëvizje.

Deri tani raportohet për 10 persona të vdekur, por bilanci ka gjasa të përkeqësohet me kalimin e orëve.

Janë pamje tronditëse ato që vijnë nga kryeqyteti i Libanit, Bejrut, i cili këtë pasdite u godit nga dy shpërthime të fuqishme, që kanë shkatërruar gjithçka.

COMMENTS