fbpx
HomeKuriozitete

Historia e pabesueshme: Turistja përdhunohet në Dubai, por rrezikon burgun! (Foto)

Një histori që do të çudiste çdo njeri në planet, por jo arabët. Një turiste britanike kishte shkuar në Dubai për pushime.

Por 25-vjeçarja është përdhunuar nga dy meshkuj britanikë.

Ajo ka kryer denoncim në policinë e Dubait, por në vend që të kapnin fajtorët, që tashmë kishin ikur nga vendi, policia akuzon gruan për marrëdhënie jashtë martesore dhe rrezikon burgun. Familja e saj ka kërkuar nga autoritetet britanike të zgjidhin çështjen dhe të gjejnë fajtorët, por deri tani asgjë nga këto nuk ka ndodhur, transmeton tema.

Vajza e përdhunuar nga Birmingam është në liri me kusht pasi pagoi garancinë por i duhen 24 mijë funte që të paguajë tarifat e gjyqit

COMMENTS

x