fbpx

Hidhet nga lartësia, 30-vjeçari shqiptar përfundon në spital

HomeLajmeShqiperi

Hidhet nga lartësia, 30-vjeçari shqiptar përfundon në spital

Një 30-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës sot në Tiranë.

Një 30-vjeçari dyshohet se është hedhur nga lartësia në zonën e Unazës së Re.

‘Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

COMMENTS