Grupi i Kumanovës festojne vitin e ri nga burgu, ja fotoja e tyre

0 minutes, 18 seconds Read

Demë Shehu nga “Grupi i Kumanovës” ka postuat një foto nga burgu së bashku me shokët e tij, duke uruar shqiptarët për vitin e ri 2023.

“Gëzuar 2023-ta.
Shëndet e mbarësi,paçe dhe harmoni për të gjithë Shqiptarët anembanë.

Rroftë e qoftë përjetë Shqipëria!”, ka shkruar Demë Shehu./Nmk-post

Publikime te ngjashme