fbpx

Gjinovci: Gjithçka po shkon sipas dëshirave të Serbisë

HomeLajmeKosovë

Gjinovci: Gjithçka po shkon sipas dëshirave të Serbisë

Aktivisti i shoqërisë civile, Rron Gjinovci e ka komentuar arritjen e marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë, për targat ilegale.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se gjithçka po shkon sipas dëshirave të Serbisë.

Postimi i plotë:

Magarin e kishin hanger ujqt dej ngjyse ai thojke: ishalla jom ne anderr.

Mos ia boni qefin vetit. Gjithcka po shkon simbas deshirave te Serbise. Leni pallavrat.