fbpx

Gjinovci: ‘A ja ka puthë najkush Hashimit qishtu…?’

HomeLajmeKosovë

Gjinovci: ‘A ja ka puthë najkush Hashimit qishtu…?’

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani gjatë ditës së sotme ka pritur në takim ministrin e Jashtëm të Austrisë.

Gajtë takimit, ministri austriak në shënjë përshëndetje dhe respekti ia puthi dorën presidentes Osmani.

E për këtë gjest, analisti Rron Gjinvoci bëri një reagim epik.

“A ja ka puthë najkush Hashimit qishtu?”, ishte mbishkrimi i Gjinovcit.

Postimi i plotë

Ministri i jashtëm i Austrisë ia puthë dorën Presidentes 😀

Me kon une si kta qepuesit tash ish dashtë me thon “a ja ka puthë najkush Hashimit qishtu?”.

Foto e postuar nga Rron Gjinvoci

COMMENTS

x