Connect with us

Kronika e zezë

Gjilan: Dy persona e vrasin me armë zjarri 50 vjeçarin nga Bujanovci

Published

on

Ësht raportuar për një vrasje në qendër të komunës së Gjilanit.

Rastin e ka konfirmuar për IndeksOnline, zëdhënësi i PK në Gjilan, Ismet Hashani.

Ai tha se viktima është një 50 vjeçar nga Bujanovci.

“Ju njoftojmë se rreth ores 19:45 te dates sotme ka pasur te shtena me armë zjarri në Gjilan – te parku qytetit në një kafiteri. Personi mashkull I  moshes 50 vjeqare dyshohet se eshte nga Bujanovci ka qene duke pire kafe ne kafiteri dhe aty kane ardhur dy persona kane shtene me armë zjarri dhe kani ikur n këmbë drejtim te stacionit të autobusave. Të gjitha njesit janë angazhuar dhe nga vendi I ngjarjes ështe siguruar, njoftohet se viktima e cekur eshte pa shenja jete. Per informata tjera ju njoftojmë me raport te shpejtë”, tha ai.

Advertisement
Comments