fbpx

Gjakovari befason sërish: I kap me duar dy gjarpërinjtë e pastaj i puth

HomeKosovë

Gjakovari befason sërish: I kap me duar dy gjarpërinjtë e pastaj i puth

Hysni Rexhaj, i njohur për afërsinë e tij me kafshët dhe si pronar i një kopshti zoologjik në fshatin Osek Hilë të Gjakovës, ka shpërndarë një video duke i kapur me duar gjarpërinjtë.

Në këtë video, ai e kap me duar të gjalla gjarprin dhe e puth.

“Filloj sezona e Gjarprinjëve dhe Bollav”, ka shkruar ai në Facebook.

Shikoni videon më poshtë:

COMMENTS