fbpx
HomeMagazina

Georgina Rodriguez ndan një moment intim me Ronaldon, derisa shfaqen nga jahti në Saint Tropez

Ata po shijojnë një festë idilike familjare në një mega jaht prej 5,5 milionë funtash.

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez u shfaqën tejet të dashuruar ndërsa ndanë një seri fotografish romantike nga udhëtimi i tyre.

Futbollisti, 35 vjeçar, ndau një puthje me gjysmën tjetër të tij, 26 vjeçare, teksa mbështillnin krahët njëri-tjetrin dhe po shijonin muzgun nga jahti i tyre.

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo (Foto: Instagram)

Georgina po ashtu ndau imazhe të përbashkëta të tyre duke shkruar ‘Que afortunada me siento’ që në anglisht do të thotë: ‘Sa me fat ndihem’.

Ylli i mediave sociale dukej mahnitëse për mbrëmje, duke u shfaqur atraktive me një fustan të bardhë pa mëngë gjersa mbante flokët e lëshuara.

Cristiano u shfaq i thjeshtë me një triko të gjelbër të errët dhe një palë pantallona po ashtu të errët.

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo (Foto: Instagram)

Çifti janë larguar së bashku me vajzën e tyre Alana Martina, dy vjeçare, djalin Cristiano Ronaldo Jr, 10 vjeç, dhe binjakët Eva dhe Mateo, tre vjeçë.

Atleti kurrë nuk ka zbuluar publikisht identitetin e nënës së Cristiano Jr dhe mban kujdestarinë e plotë për djalin e tij të madh.

Në vitin 2017, ai u bë babai i binjakëve Eva dhe Mateo përmes një nëne surrogateje në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Fëmija i tij më i vogël, Alana, lindi më 12 nëntor 2017 dhe është vajza biologjike e Georginas. /Telegrafi/

COMMENTS

x