fbpx

Georgina bën që Ronaldo ta harrojë eliminimin nga Liga e Kampionëve

HomeMagazina

Georgina bën që Ronaldo ta harrojë eliminimin nga Liga e Kampionëve

Cristiano Ronaldo është duke i shijuar pushimet e merituara me partneren e tij, Georgina Rodriguez.

Bukuroshja 26-vjeçare ka bërë që superylli i Juventusit ta harrojë eliminimin e hershëm nga Liga e Kampionëve.

Modelja e ka publikuar një fotografi të përbashkët të çiftit duke marrë rreze në jahtin e tyre luksoz.

View this post on Instagram

C❤️G

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Duke vënë inicialet e tyre dhe një figurë të zemrës, Georgina i ka qëndruar pranë partnerit të tij në këto ditë të vështira, kur kihet parasysh se atij se atij nuk i pëlqen të humbë.

Ajo i ka publikuar edhe disa fotografi të tjera në InstaStory duke vënë në plan të parë asetet e saj. /Telegrafi/

COMMENTS

x