Gafa e vitit vjen nga portieri i Besiktas (Video)

0 minutes, 34 seconds Read

Mert Giunov e vuri ekipin e tij në telashe.

Para minutës së parë të ndeshjes si në transfertë ndaj Konyasporit, portieri i Besiktas humbi kontrollin e topit prapa dhe nuk arriti të shpëtojë gabimin e tij.

Fatmirësisht për portierin turk, Besiktas arriti të marrë fitoren me dy gola në pjesën e dytë, në minutën e 67-të nga Cenk Tosun dhe në minutën e pestë shtesë nga Joseph de Souza./abcnews.al

Publikime te ngjashme