fbpx
HomeLajme

Formacionet zyrtare: Manchester City – Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Real Madrid.

Në kuadër të 1/16-ës së finales, Man City luan përballë Real Madrid, shkruan lajmi.net.

Spanjollët udhëtojnë me synimin për të përmbysur rezultatin, pasi në ‘Santiago Bernabeu’ mposhteshin 1:2.

Ndeshja mes City dhe Madrid fillon në ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Man City: Ederson; Walker, Fernandinho, Laporte, Cancelo; Rodrigo, Gundogan; De Bruyne, Foden, Sterling; Jesus.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Varane, Militao, Mendy; Modric, Casemiro, Kroos; Rodrygo, Hazard, Benzema. /Lajmi.net

COMMENTS

x