fbpx
HomeSportSporti ndërkombëtar

Formacionet zyrtare: Juventus – Lyon

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus – Lyon.

Olympique Lyon do të ketë punë të vështirë në udhëtim kundër Juventus, kur synon të ruajë epërsinë nga ndeshja e parë, shkruan lajmi.net.

Në kuadër të 1/16-ës së finales, Juve synon përmbysjen në ‘Allianz Stadium’.

Ndeshja mes Juve dhe OL luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare./Lajmi.net

COMMENTS

x