Flor Mumajesi nis vitin 2023 me moderatoren e njohur, dedikimi i këngëtarit habit ndjekësit!

0 minutes, 45 seconds Read

Viti 2023 ka nisur dhe kartonlinat familjare kanë mbusur rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar edhe të VIP-ave. Por më e çuitshmja ka qenë e Flor Mumajesit.

Këngëtari ka publikuar foton e parë të vitit 2023 ku shfaqet me moderatoren Libreta Spahiu. Për kohë të gjatë është përfolur për një lidhje mes Liberta Spahiut dhe Flori Mumajesit, por që një gjë e tillë nuk është konfirmuar asnjëherë.

Por çfarë e bën të çuditshëm postimin e Flor Mumajesit në Instagram është kënga me të cilën shoqëron foton, teskti i të cilës thotë:

“Ëndërr nuk të pash, nuk të putha, s’të ledhatova, nuk po them që s’po më dhemb, nuk po them që të harrova, larg nga sytë, larg nga zemra…. ”.

Nga ana tjetër Liberta ka treguar në Instagram se Vitin e Ri e priti me familjen e saj./albeu.com

Publikime te ngjashme