fbpx

Fjolla Morina po vjen me një këngë të re

HomeMagazina

Fjolla Morina po vjen me një këngë të re

Fjolla Morina ka dhënë një lajm të mirë për fansat e saj.

Fjolla Morina i ka munguar skenës muzikore tash e disa muaj, por pritjes së fansave po i vjen fundi, ajo ka paralajmëruar këngën e re, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi nga një studio muzikore ku shihet me producentin ‘Cekic Beatz’ dhe sipër imazhit shkruante “Koha për studio, një këngë e re po vjen”.

Fjolla nuk dha ndonjë detaj tjetër lidhur me projektin e ri, qoftë titullin apo datën e saktë të lansimit. /Lajmi.net/

COMMENTS

x