fbpx

Fero i tregon gishtin e mesëm Fero, në foton e fundit me Arbenitën

HomeMagazina

Fero i tregon gishtin e mesëm Fero, në foton e fundit me Arbenitën

Fero e ka bërë një gjest të pahijshëm krah të dashurës.

Reperi i njohur shqiptar Fero po e shijon lidhjen me modelen Arbenita Ismajli, shkruan lajmi.net.

Dyshja me ndjekësit në rrjete sociale ndajnë imazhe të ndryshme dhe në bazë të tyre tregoj ë dashurinë që e kanë për njëri-tjetrin.

Reperi është tejet i hapur me fansat andaj i tillë është treguar edhe në imazhin e fundit të cilin e ka publikuar e dashura e tij.

Në foton pranë Arbenitës megjithatë ai e ka bërë një gjest të pahijshëm ku e ka treguar gishtin e mesit.

Fero sa i përket muzikës po arrin shumë suksese dhe nuk e ka ndërmend të ndalet me publikimin e projekteve të reja muzikore./Lajmi.net

COMMENTS

x