fbpx

Fansi i flaktë i Albin Kurtit, e printon fotografinë e tij mbi veturë

HomeFun

Fansi i flaktë i Albin Kurtit, e printon fotografinë e tij mbi veturë

Një fans i flaktë i liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti, e ka printuar fotografinë e këtij të fundit mbi veturën e tij BMW.

Nga dashuria e madhe për ish kryeministrin Albin Kurtin, një qytetar kosovar ka vendosur që veturën e tij BMW ta dizajnoj një mënyrë tjetër.

Ai ka vendosur që ta printoj apo ta vendosë fotografinë e Kurtit mbi pjesën e përparme të veturës së tij.

Fotoja e vendosur mbi veturë, është fotografia kur Albin Kurti kishte bërë vizitë zyrtare në Tiranë, sa ishte kryeministër i Kosovës.

Ndryshe simpatizantë dhe anëtarë të VV’së kanë konsideruar se mandati i tij është vjedhur nga Avdullah Hoti, gjë që nuk e ka thënë Gjykata Kushtetuese e Kosovës, ku edhe i dha drejtë LDK’së që në krye me Avdullah Hotin të zgjidhte Qeverinë e re.

COMMENTS