Connect with us

Magazina

Fadil Berisha kujton fotosesionin që ia kishte realizuar nënës së motrave Kardashian, Kris Jenner

Publikuar

me

Fadil Berisha është një prej fotografëve shqiptarë më të njohur në botë.

Para aparatit të tij janë fotografuar emra të njohur shqiptarë, ndër ta edhe yje me famë botërore.

Nëna e motrave Kardashian, Kris Jenner, në vitin 2016 kishte realizuar gjithashtu një set fotografik te Fadil Berisha.

Këtë fotosesion, ajo e kishte bërë për “New You Magazine” dhe kishte dhënë një intervistë ekskluzive atë vit për këtë revistë.

https://www.instagram.com/p/CDesjqapYTD/?utm_source=ig_web_copy_link

Ka qenë fotografi Berisha ai i cili ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram një nga fotografitë më të bujshme që ia kishte realizuar Jennerit në vitin 2016.

Postimi në fjalë është pasuar me pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e kanë përgëzuar fotografin për punën e bërë. /Telegrafi/

Reklama
Komentet