fbpx

Emily Ratajkowski pozon me bikini më të vogla se asetet e saj

HomeMagazina

Emily Ratajkowski pozon me bikini më të vogla se asetet e saj

Nuk është sekret se Emily Ratajkowski di sesi të tërheqë vëmendje.

Mjafton të bëjë një postim, në Instagram dhe të gjithë vëmendja do të kthehet tek ajo, shkruan portali arbresh.info

Emily së fundi publikoi disa fotografi të shkrepura në plazh dhe gjithë vëmendja është tek fiziku i saj mbresëlënës.

Bikinit ishin më të vogla se përmasat e saj, ndërsa i theksonte linjat trupore, për të cilat njihet.

Ndryshe, ditë më pare Emily hodhi në treg linjën e saj të re të rrobave të banjos. / arbresh.info/

COMMENTS

x