fbpx
HomeMagazina

Ellie Goulding zhvishet për një selfie seksi para pasqyrës

Ellie shfaq figurën trupore nga dhoma e gjumit.

Ellie Goulding realizoi një selfie para pasqyrës dhe në të njëjtën kohë tregoi vendin e parapëlqyer, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja, 33 vjeçe, postoi foton e cila tregonte barkun teksa u shfaq topless në pjesën e sipërme.

Ajo kishte veshur një palë xhinse të zeza, ndërsa tregoi edhe shtëpinë e saj të ngjashme me një hotel luksoz.

Këngëtarja/kantautorja, 33 vjeçe, ka një studio mbresëlënëse në shtëpi, të mbushur me kitarë dhe një piano të madhe.

Dhoma e gjumit të saj ka një dysheme prej druri, mure me tulla dhe dritare me roleta të bardha.

Ellie e ka filmuar veten duke interpretuar në atë hapësirë në rrjete sociale duke përfshirë një kopertinë të Times Like These për Lounge Live të BBC-së.

Këngëtarja i kushton kujdes të madh trupit, duke bërë vazhdimisht stërvitje. Madje, ajo tha se agjëron deri në 40 orë për të arritur fizikun e dëshiruar.

COMMENTS

x