fbpx

Elita Rudi pozon me bikini, fansat aludojnë se ajo është shtatzënë

HomeMagazina

Elita Rudi pozon me bikini, fansat aludojnë se ajo është shtatzënë

Elita Rudi është ndër prezantueset më të dashura, pasi edhe përçon energji pozitive.

Në rrjete sociale ajo është mjaft aktive, duke i ofruar fansave informacione nga jeta e saj personale e profesionale.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur me bikini, ndërsa mbi to mbante një shami shumë-ngjyrëshe.

View this post on Instagram

Sunkissed + salty ☺️ @guesskosovo

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Flokët i ka lënë të lira mbi supe, ndërsa mbi dukjes së saj natyrale ka vendosur të mbajë një palë syze të zeza.

Por, ajo çka ka tërhequr vëmendjen e fansave është barku i saj i fryrë, të cilët menjëherë kanë filluar me aludimet se ajo është shtatzënë.

View this post on Instagram

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Pas komenteve të kësaj natyre, Elita nuk ka vendosur të prononcohet nëse kjo gjë është e vërtetë.

Sidoqoftë, ajo dhe reperi Gjiko tashmë ndajnë një fëmijë, emri i të cilit është Zëri. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/CDT7xk_liec/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x