fbpx

Elena Ora ‘sfidon’ Ritën në pozat e radhës kur shfaqet vetëm me reçipeta

HomeMagazina

Elena Ora ‘sfidon’ Ritën në pozat e radhës kur shfaqet vetëm me reçipeta

Bukuroshet me prejardhje shqiptare, Elena dhe Rita Ora, po vazhdojnë t’i shijojnë pushimet në Ibiza të Spanjës.

Motrat, të cilat shquhen për fizikun e bujshëm dhe atraktiv, gjatë këtyre ditëve kanë publikuar imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale.

Ditën e sotme (e martë) është Elena, ajo e cila ka arritur të rrëmbejë vëmendje të madhe me pozat e reja që ka hedhur në Instagram.

Elena Ora (Foto: Instagram)

Ajo ka pozuar pranë një makine luksoze e veshur me sytjena të bardha e kmishë të po së njëjtës ngjyrë.

Me dukjen glamuroze e po aq të thjeshtë, motra e yllit shqiptar vjen në formë të mrekullueshme.

“Mirëmëngjes për të gjithë”, ka qenë përshkrimi që ka zgjedhur për këto fotografi duke treguar se sapo ka nisur ditën.

Elena përndryshe ka një raport shumë të mirë me të motrën Ritën dhe tashmë njihet si menaxherja e saj. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/CDvZsRYlFVr/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x