Connect with us

Kosovë

EKSKLUZIVE: Shtyhet mësimi deri më 26 shtator

Published

on

Shkollimi parauniversitar pezullohet deri më 26 shtator.

Lajmin për IndeksOnline e kanë pranuar dy kryetarë komunash që ishin të pranishëm në mbledhjen e mbajtur me ministrin Arben Vitia.

Ky vendim u mor në takimin në mes ministrit të Shëndetësisë dhe kryetarëve të komunave të Kosovës./IndeksOnline/

Mund t’ju interesojnë
Erdhi Propolis i Bletës. Ruani veten dhe familjarët këtë periudh që po vjen
mjekesia.com
Paska qene e thjeshte, ja teknologjia qe mban fytyren pa asnje rrudhe
Iuvenis
Propolisi i bletës produkti që duhet të konsomuni përdit në këto kohë që po kalojm.
mjekesia.com
Propolis çudibërës që rrit imunitetin dhe surprizoi shkencën
mjekesia.com
Always Place A Ziplock Bag On Your Car Mirror When Traveling Alone, Here’s Why
Cleverst
This Is Why A Young Mother Was Forcibly Removed From Her Flight
Gadgetheory
by Taboola
TË TJERA NGA LAJMEShtyhet mësimi deri më 26 shtator
Varroset kandidati i PDK-së për kryetar të Pejës, Astrit Ademaj

Ndryshohen masat për hyrje në Mal të Zi
Kosova më efikase se Shqipëria për vaksinën, e tejkaloi 1 milionëshin më shpejtë!
Mbahet mbledhje komemorative për nder të Astrit Ademajt

ShSKUK: 1 043 pacientë në trajtim nga Covid-19
TË FUNDIT NGA INDEKSONLINE
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Advertisement
Comments