Connect with us

Magazina

Einxhel flet me Beatrixin: Jam shumë e lumtur që e kam njohur Dagzin

Published

on

Einxhel po ndihet e lumtur.

Ndonëse nuk e kishte planifikuar dhe nuk dëshironte që këto gjëra të ndodhnin brenda shtëpisë, por gjithçka ndryshoi ditë më parë, shkruan lajmi.net.

Pas shumë përpjekjeve nga Dj Dagz për të bërë atë për vete më në fund ia doli.

Deri mbrëmë Einxhel vazhdimisht është shprehur e penduar për lidhjen që nisi brenda, por duke zhvilluar një bisedë me Trixën ajo ka pranuar se ndihet e lumtur.

“Atij s’ja kam thënë por ndihem e lumtur që e kam njohur”, thotë ndër të tjera Einxhel.

Ndryshe, Einxhel bashkë me Dagz dhe Ilirin janë të nominuarit për këtë javë./Lajmi.net

Advertisement
Comments